Cykloturistika

Nehltáme kilometry, jezdíme pro radost!
V partě se nám jede líp, je to větší sranda.

Něco málo o nás

Jezdíme na kole i chodíme na túry individuálně, ale párkrát do roka naplánujeme společné výjezdy. To se nás sejde kolem deseti a vyrazíme. Táhne nás to do lesů, často od Jizery k Labi. Na trase vždy objevíme nějakou tu „občerstvovnu“.

Plánované cyklovýlety máme v ročním plánu akcí. Přidat se může každý, kdo se na to cítí a nebude nás honit. Ostatně my se nedáme. Na těch 50-60 km, co ujedeme, máme celý den (zpravidla od 10 do 17 až 18 hod.) Když se domluvíme, můžeme jet třeba kousek vlakem, cílem cesty (v letním období) může být i koupání.

Jako vlastenci občas vystoupáme na nějakou bájnou českou horu jako např. Říp nebo Blaník. Postupně vylezeme i na jiné zajímavé hory. Jsou tu hrady, rozhledny, je tu krásně!

Jít pěšky, či jet na kole patří k základním pohybovým dovednostem člověka, které pohodlný, líný a spěchající tzv. moderní člověk, zanedbává.

Chcete získat podrobnější informace?
Kontaktujte nás a my vám vaše dotazy rádi zodpovíme.