Vzdušná akrobacie

Vzdušná akrobacie je fascinující forma umění, která spojuje pohybové dovednosti. Tato nekonvenční disciplína vyžaduje kombinaci síly, flexibility, balancu, koordinace a tanečního umění, přičemž vše probíhá ve výšce metru a více nad zemí.

Aerial hoop

Sportovní disciplína využívající kovový kruh zavěšený na laně. Umělci kombinují sílu, pružnost a precizní techniku při provedení různorodých akrobatických prvků.

Aerial silks

Akrobatický sport, kde cvičenec pracuje s dvěma dlouhými látkovými šály. Výkony spočívají ve vyvážené kombinaci síly, flexibility a technických dovedností.

Hammock nebo Net

Disciplína využívající látka nebo síť zavěšenou na jednom bodu. Sportovci provádějí akrobatické prvky, využívající podporu houpavé struktury.

Flying Pole

Sportovní forma akrobacie s pogumovanou kovovou tyčí zavěšenou na jednom bodu. Cvičenci vyžadují silovou a koordinační schopnost pro provedení komplexních pohybů.

Aerial Trapeze

Akrobatický sport s zavěšenou hrazdou. Zahrnuje prvky síly, flexibility a precizní techniky při provádění různorodých pohybů na hrazdě ve vzduchu.

Kontakt

Chcete získat podrobnější informace? Napište nám a my vám rádi všechny vaše dotazy zodpovíme.