Poslední víkend v březnu sehrála naše přípravka důležitý turnaj v Pečkách, kde se rozhodovalo o tom, který z týmů postoupí na finálový turnaj do Tyršova domu v Praze. O postup bojovalo celkem 7 týmů a pouze první dva mohly postoupit. Hráči vstoupili do turnaje nesměle a v prvním duelu museli otáčet výsledek proti nepříjemné Velimi, což se nakonec podařilo a zvítězili 3:1. Na vítězné vlně setrvali celý turnaj a skvělým výkonem bez jediné ztráty bodu celý turnaj ovládli a slavili postup do Prahy.

Finálového turnaje v Praze se zúčastnilo 8 týmů. My jsme dorazili v dobrém rozpoložení, ale naše hra bohužel nenavázala na skvělý výkon z předchozího turnaje. Výsledky byly jako na houpačce a třetí místo ve skupině po základní části odpovídalo naší hře. V play-off narazili naši hráči na Nymburk, se kterým po první půli prohrávali 0:2. Ve druhé půli jsme soupeře uzamkli na jeho polovině, minutu před koncem jsme srovnali a vteřinu před koncem základní hrací doby jsme dali vítězný gól na 3:2. Pro nezaujatého diváka to musel být krásný zápas, ale pro rodiče a trenéra to bylo doslova infarktové utkání. Ve finále jsme podlehli skvěle hrající Sobotce, ale hráče to nezlomilo a v boji o třetí místo opět dokázali otočit výsledek z 0:2 na 3:2, kdy jsme tentokrát dali rozhodující gól 14 vteřin před koncem.

Velké poděkování patří celému týmu i rodičům za skvělé reprezentování Sokola Benátek.