Rodina oddílů Sokola Benátky nad Jizerou se rozrostla o nadšence šipkového sportu. Pod názvem Falcon Darts Club zahájili činnost neoficiálním turnajem mezi členy 2. dubna 2021.

V současnosti má 8 členů, kteří prozatím trénují především v domácích podmínkách a čekají na dokončení tréninkových prostor přímo v budově Sokola Benátky nad Jizerou. Část letních dnů strávili na brigádách v suterénních prostorách, kde připravovali k opravám budoucí klubové a tréninkové centrum.

Někteří se aktivně účastní série turnajů v softových šipkách pod názvem Giga ((bank)) Tour. Nejúspěšnější je Ondřej Šulc, který z 53 odehraných turnajů skončil hned 33krát „na bendě“ a z toho 16 krát zvítězil. Jiří Lhoťan ml. Se zúčastnil 33 turnajů a na medailových pozicích se umístil 9krát.